2013. gada 13. decembrī plkst.13:00 "Birojnīcā” (Rīgā, Berga bazārā, Dzirnavu ielā 84K - 2) notiks Krišjāņa Kariņa grāmatas "Latvijas intereses" prezentācija. Izdevniecības "Avots" izdotajā grāmatā apkopotas autora domas par mūsu valsts attīstību.

 

Grāmatā "Latvijas intereses" autors analizē pasaules ekonomikas krīzes sekas Latvijā, dod ieteikumus, kā veicināt ekonomikas augšupeju, veltot uzmanību uzņēmējdarbības attīstībai un taisnīgas nodokļu sistēmas izveidei. Darbā aplūkoti ārpolitikas un valsts drošības jautājumi, pausta pārliecība, ka tautas labklājības līmeņa celšana iespējama, tikai pilnveidojot izglītības sistēmu un pievēršot uzmanību sabiedrības integrācijas jautājumiem.

 

Grāmatas atvēršanas svētkos būs iespēja ne tikai saņemt personīgu autogrāfu no grāmatas autora, bet arī dzirdēt sociologa Arņa Kaktiņa un Vītola fonda vadītāja Viļa Vītola viedokli par grāmatu. Par ceļu līdz grāmatas izdošanai stāstīs izdevniecības "Avots" direktors Jānis Leja un grāmatas redaktore Gundega Blumberga. Bet par klātesošo labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs Valdis Melderis un mūziķis Kārlis Kazāks.

 

Uz grāmatas atvēršanu laipni aicināti masu mediju pārstāvji un visi interesenti!

 

Krišjānis Kariņš ir dzimis 1964. gada 13. decembrī ASV. Viņš ir absolvējis Minsteres Latviešu ģimnāziju Vācijā, studējis Pensilvānijas Universitātē, iegūstot zinātņu doktora (PHD) grādu ar specializāciju lingvistikā. Pirms pārcelšanās uz dzīvi Latvijā K.Kariņš strādāja valodas datorizēšanas jomā. Latvijā viņš vispirms kļuva par veiksmīgu uzņēmēju, bet 2002. gadā K. Kariņš iesaistījās politikā un bija viens no partijas Jaunais laiks dibinātājiem. Ievēlēts Saeimā divas reizes, bijis frakcijas vadītājs. No 2004.-2006. gadam bija ekonomikas ministrs, bet 2007. gadā kļuva par partijas Jaunais laiks priekšsēdētāju. 2009. gadā K.Kariņu ievēlēja Eiropas Parlamentā, kur šobrīd arī turpina darbu.

 

Papildu informācija:

Ieva Zīberga

Eiropas Parlamenta deputāta

Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos

Tālr.: 29484828

ieva.ziberga@gmail.com

http://www.karins.lv