2013. gada 5. decembrī plkst 18.30 kultūras bārā "Vieta" (Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 61) ar savu tekstu lasījumiem uzstāsies Latvijas mūzikas žurnālists Uldis Rudaks un britu žurnālists, rakstnieks Sarfrazs Manzūrs (Sarfraz Manzoor). Vakara laikā būs iespēja neoficiālā gaisotnē noklausīties pašu autoru lasītus tekstus par mūziku, kā arī uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā.

 

Vīri dalīsies ar pārdomām par to, kā mūzika ietekmējusi viņu profesionālo un ikdienas dzīvi. Sarfrazs Manzūrs skaidros, kāda ir mūzikas ietekme uz viņa literāro darbību un nolasīs fragmentu no savas grāmatas "Greetings from Bury Park".

 

Savukārt Uldis Rudaks iepazīstinās klausītājus ar kādu vēl nepublicētu fragmentu no savas leģendārās pašmāju rokmūzikas aizkulisēm veltītās grāmatas "Rokupācija".

 

Sarfrazs Manzūrs ir britu žurnālists un pieprasīts kultūras programmu vadītājs, kurš regulāri sadarbojas ar medijiem "The Guardian" un "The Observer". Viņš ir dokumentālo sižetu nodaļas vadītājs BBC Radio 4 un kultūras norišu komentētājs dažādās prominentās radio un TV programmās. Viņa pirms pieciem gadiem publicētais memuārs "Greetings from Bury Park" detalizēti apraksta autora bērnību Lūtonas pilsētā. Tā ir ieteicama lasāmviela ikvienam, kurš ir ieinteresēts saprast, ko nozīmē būt musulmanim mūsdienu Anglijā.

 

Uldis Rudaks ir pazīstams mūzikas žurnālists, rakstnieks un dīdžejs. Viņa rakstītie mūzikas ierakstu un koncertu apskati lasāmi dažādos valsts medijos, bet savu plašo vinila ierakstu kolekciju Rudaks atskaņo populāros Latvijas klubos. 2008. gadā U. Rudaks izdeva grāmatu "Rokupācija", kas ieguva plašu atpazīstamību un ne mazums pozitīvu atsauksmju. Tā kā autors apraksta laiku un notikumus, kurus pats piedzīvojis, "Rokupācija" kalpo kā uzticama latviešu rokmūzikas vēstures dokumentācija.

 

Organizē žurnāls "Veto" sadarbībā ar Britu padomi Latvijā.