Pateicoties sasniegumiem un tehnoloģiju attīstībai digitālajā vidē, Latvijā pirmais dzīvesstila žurnāls LILLĀ ir kļuvis pieejams arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Turpmāk katru mēnesi žurnāls tiks sagatavots speciālā formātā, lai to ar savos datoros varētu lasīt arī vājredzīgi un neredzīgi cilvēki.

Īpaši sagatavotais digitālais žurnāls LILLĀ biedrībām, bibliotēkām, sociālajiem centriem un citām organizācijām tiek piedāvāts bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam sazināties ar izdevniecību pa tālruni 67374574 vai rakstot linda.saulite@lilla.lv.

 

Par LILLĀ

 

Latvijā pirmais interaktīvais digitālais dzīvesstila žurnāls LILLĀ tiek izdots katru mēnesi un ir pieejams planšetdatoros, viedtālruņos un datoros, apvienojot elegantu dizainu un augstvērtīgu, oriģinālu saturu ar līdz šim nebijušām iespējām žurnālā. Audio intervijas, oriģinālas foto galerijas, interviju aizkulišu video, multimediju iespējas - tas viss ir LILLĀ, dzīvesstila žurnāls, kas veltīts personībai, stilam, kultūrai, attiecībām, iedvesmai un piedzīvojumiem. Žurnālu jau novērtējuši vairāki tūkstoši latviešu lasītāju gan Latvijā, gan ārvalstīs, apliecinot savu atzinību kvalitatīvam un oriģinālam saturam.

 

Vairāk informācijas par žurnālu un aktuāls saturs katru dienu www.lilla.lv

Ziņu sagatavoja:
Digitālais žurnāls "Lillā"

Tagi: Periodiskie izdevumi, Lillā