Rīgas Centrālās bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts "Saulaino dienu bibliotēka" Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā sadarbībā ar Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju aicina veidot un papildināt slimnīcas kolekciju ar jauniem faktiem, pārdomām un vērtīgiem atradumiem par Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vēsturi.

Laika zīmes raksturo mūs, mūsu laiku. Ir ļoti svarīgi tās pamanīt, saskatīt, apkopot. Atskatoties pagātnē, mēs varam saprast, uz kurieni būtu jādodas nākotnē.

 

Bērnu slimnīca, kurai ir nu jau 113 gadi, ir bijusi iesaistīta daudzos Latvijas tautas likteņa krustpunktos - gan 1905. gada revolūcijā, gan 1. Pasaules karā, Bermontiādē, 2. Pasaules karā, Barikāžu laikā... Un visi šie notikumi ir atstājuši savas Laika zīmes.

 

Mēs aicinām ikvienu, kura rīcībā ir kādas no šīm norādēm - fotogrāfijas, atmiņu stāsti, piemiņas lietas u.c. - atsaukties. Sadarbībā ar Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju veidosim un papildināsim mūsu kolekciju ar jauniem faktiem, pārdomām un vērtīgiem atradumiem.

 

Kontaktpersona:
Ilze Marga
RCB ārējā apkalpošanas punkta
"Saulaino dienu bibliotēka" vadītāja
Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā
Tālr.: 67617207
e-pasts: ilze.marga@inbox.lv

Tagi: Bibliotēku vēsture, Saulaino dienu bibliotēka