Pagājušajā gadā 14 Pierīgas reģiona publiskās bibliotēkas Bibliotēku nedēļas laikā vienojās kādā aktivitātē, ko nosaucām par Zibakciju "Lasīsim kopā!" Mēs vienlaicīgi plkst.14.00 aicinājām bibliotēkā esošos lasītājus, ņemot līdzi grāmatas, žurnālus vai citu lasāmvielu, doties ārpus telpām un 15 minūtes klusībā lasīt.

Apmetāmies uz soliņiem pie savas bibliotēkas vai tuvējos skvēros, sēdējām zālītē (paklājot uz zemes kādu segu) un uz trepītēm. Šādā veidā piesaistījām garāmgājēju un garāmbraucēju uzmanību gan bibliotēkai, gan lasīšanai, gan grāmatai kā vērtībai. Akcijas būtība ir tā, ka mēs visas vienā dienā un vienā laikā to darījām.
 
Arī šogad, Bibliotēku nedēļas laikā, 25. aprīlī, plkst. 14.00-14.15 aicinu pievienoties šai jaukajai aktivitātei, jo Salaspils novada bibliotēka piedalās! Akcijā var iesaistīt visus lasītājus, kas šajā brīdi ir bibliotēkā. Var iepriekš uzrunāt skolniekus.
 
Mūsu nākotnes vīzija – Bibliotēku nedēļas ietvaros visas Latvijas bibliotēkas vienlaicīgi uz 15 minūtēm ar saviem lasītājiem vienojas lielos Lasīšanas svētkos "Lasīsim kopā!".
  
Lai mums visiem izdevusies Bibliotēku nedēļa!

 

 

***

Interesantākās bildes lūgums iesūtīt - portals@lnb.lv

Ziņu sagatavoja:
Evita Gleizde
Salaspils novada bibliotēka
Galvenā bibliotekāre - metodiķe
Tālr.: 67387156

Tagi: Akcijas, Bibliotēku nedēļa 2013, Lasīsim kopā!