Stroks un tango, valši un romances Pārventas bibliotēkā

 

2013. gada 22. aprīlī plkst.19.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tāegales ielā 4) uz koncertu "Stroks un tango, valši un romances" ielūdz Anta Eņģele (balss) un Marko Ojala (bajāns).

 

Dziesminiece un aktrise Anta Eņģele ir īstena tango kolekcionāre un popularizētāja. Publikas atzinību un panākumus guva Antas uzstāšanās festivālā "Krievu kultūras dienas". Viņas dziedāšanas manierē ir tāds kā senatnīgums, patafona piesmakušais skanējums. Tas piedod izpildījumam īpašu šarmu.

 

Somu mūziķis Marko Ojala kā grupas "Altera Veritas" dalībnieks ir Lielās mūzikas balvas ieguvējs. Viņš ir arī ģitāras un akordeona spēles pedagogs. Sadarbojies ar daudziem Latvijā atzītiem mūziķiem - Raimondu Ozolu, Uldi Marhilēviču, Normundu Rutuli un citiem. Piedalījies neskaitāmos klasiskās un vieglās mūzikas ierakstos.

 

Antas un Marko temperaments, izjustais un dziļi saviļņojošais izpildījums kopā ar vēsturiskiem aprakstiem par Oskara Stroka mūziku rada neatkārtojamu un unikālu noskaņu. Ar humoru un ironiju, kas raksturīga tieši Antai, klausītāji uzzinās daudz dažādu faktu par tango un Stroku. Tas viss savīsies seno melodiju, stāstījumu un dzejas lasījumu neatkārtojamā kompozīcijā.


Ieeja uz koncertu ir bezmaksas.