2013. gada 23. aprīlī plkst. 17.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēkā "Vidzeme" (Rīgā, Brīvības gatvē 206) tikšanās ar rakstnieci Noru Ikstenu.

 

Tikšanās tiek rīkota cikla "Četras rakstnieces Rīgas Centrālajā bibliotēkā" ietvaros. Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja brīva.

 

Februārī un martā Rīgas Centrālajā bibliotēkā un vairākās filiālbibliotēkās viesojās rakstnieces Dace Rukšāne, Anna Skaidrīte Gailīte un Ieva Samauska. Martā un aprīlī latviešu mūsdienu literatūras cienītāji tiekas ar Noru Ikstenu.

 

Prozaiķes Noras Ikstenas cienītāji pagājušajā gadā vien saņēma divas jaunas grāmatas – romānu "Besa" un neparasto pavārgrāmatu "Dzīvespriecīgais vakarēdiens". Rakstniece ir vairāku pazīstamu romānu ("Amour Fou jeb Aplamā mīla 69 pantos", "Jaunavas mācība", "Dzīves svinēšana") un īsprozas – stāstu un eseju autore. Populāri ir arī Noras Ikstenas biogrāfiskie darbi, kas veltīti Dzintaram Sodumam, Brunim Rubesam, Vijai Vētrai, Mārai Zālītei, Regīnai Ezerai. Par grāmatu "Nenoteiktā bija" – Imanta Ziedoņa bērnības atmiņu rekonstrukciju – Nora Ikstena saņēma Baltijas asamblejas balvu, Literatūras gada balvu un laikraksta "Diena" Gada balvu kultūrā.

 

Kontaktinformācija:


Solvita Brežinska

Rīgas Centrālās bibliotēkas

Projektu vadības nodaļas vadītāja

Tālr.: 67607562; 25615442

E-pasts: Solvita.Brezinska@rcb.lv


Ingūna Stranga

Rīgas Centrālās bibliotēkas

Bibliotēku dienesta galvenā speciāliste

Tālr.: 67623759

E-pasts: Inguna.Stranga@rcb.lv