Gaidot pavasari un saulaino vasaru, kad visiem vairāk gribēsies uzturēties pludmalē, ārā pie dabas, Ventspils bibliotēka saviem lasītājiem, vēlas atgādināt par savlaicīgu bibliotēkas materiālu atdošanu vai to lietošanas termiņa pagarināšanu.

Lasītāju ērtībai Ventspils bibliotēka piedāvā autorizācijas iespēju bibliotēkas tīmekļa vietnē sadaļā "Mana bibliotēka". Autorizētās bibliotēkas sistēmas lietotājs pats var veikt izdevumu lietošanas termiņa pagarināšanu un rezervēšanu internetā, ka arī redzēt informāciju par viņam(-ai) izsniegtajiem izdevumiem, to nodošanas termiņu, izsniegumu vēsturi, citas noderīgas ziņas. Lai izmantotu autorizētās bibliotēkas sistēmas priekšrocības, ir jābūt reģistrētam bibliotēkas lasītājam un jābūt savam lietotāja vārdam un parolei, ko izveido bibliotekārs.


Ventspils bibliotēkā ir jauns pakalpojums – pirmstermiņa atgādinājumu sūtīšana uz lasītāju e-pasta adresēm. Lasītāji savlaicīgi- 3 dienas pirms grāmatu un citu izdevumu nodošanas termiņa saņem atgādinājumu, ka, lai nebūtu jāmaksā soda nauda par kavējuma dienām, paņemtie izdevumi ir jānodod bibliotēkā, vai arī jāpagarina to izmantošanas termiņš. Lai pirmstermiņa atgādinājumi sasniegtu adresātus, nepieciešama e-pasta adrese, kuru lasītājs aktīvi lieto.

 

Aicinām izmantot Ventspils bibliotēkas pakalpojumus!

Ziņu sagatavoja:
Informācija:
Nadežda Mazure
Automatizācijas nodaļas vadītāja
Ventspils Galvenā bibliotēka
Tālr.: 63623231

Tagi: Bibliotēku pakalpojumi, Ventspils bibliotēka