21. februārī plkst.16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Čiekurkalna filiālbibliotēkā (Čiekurkalna 1.līnijā 64) un 22. februārī plkst. 17.30 RCB Imantas filiālbibliotēkā (Slokas ielā 161) viesojas pazīstamā rakstniece Anna Skaidrīte Gailīte.

Tikšanās tiek rīkota cikla "Četras rakstnieces Rīgas Centrālajā bibliotēkā" ietvaros. Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja brīva.

 

Februārī un martā Rīgas Centrālā bibliotēka un vairākas filiālbibliotēkas gaida latviešu mūsdienu literatūras cienītājus uz tikšanos pasākumiem ar rakstniecēm Daci Rukšāni, Annu Skaidrīti Gailīti, Noru Ikstenu un Ievu Samausku. Precīza informācija par pasākumu norises dienu laiku bibliotēkas mājaslapā www.rcb.lv.

 

Anna Skaidrīte Gailīte ir Latvijā iemīļota romānu un stāstu rakstniece, vairāku konkursu un prēmiju laureāte. Daudzi ir lasījuši viņas dzimtas likteņiem veltītos darbus "...un tad ienāca postītājs", "Viens vienīgs elpas vilciens", "Dvēsele mūžīgi dzīvā...", romānus "Taureņa lidojums akmenī", "Ceļā uz mākoņmāju", "Durvis nav aizslēgtas" un "Rožukronis", populāras ir arī viņas grāmatas "Alīna. Likteņa celtā un likteņa gremdētā", "Patrīcijas dienasgrāmata" un citi darbi.

 

Kontaktinformācija:

 

Solvita Brežinska
Rīgas Centrālās bibliotēkas Projektu vadības nodaļas vadītāja

Tālr.: 67607562: 25615442

E-pasts: Solvita.Brezinska@rcb.lv


Ingūna Stranga

Rīgas Centrālās bibliotēkas Bibliotēku dienesta galvenā speciāliste 

Tālr.: 67623759

E-pasts: Inguna.Stranga@rcb.lv

Ziņu sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67607562

Tagi: Anna Skaidrīte Gailīte, Tikšanās ar rakstniekiem