2013. gada 20. februārī plkst.12.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas Sarkandaugavas filiālbibliotēka (Rīgā, Aptiekas ielā 14) tikšanās ar rakstnieci Ievu Samausku.

 

Tikšanās tiek rīkota cikla "Četras rakstnieces Rīgas Centrālajā bibliotēkā" ietvaros. Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja brīva.

 

Februārī un martā Rīgas Centrālā bibliotēka un vairākas filiālbibliotēkas gaida latviešu mūsdienu literatūras cienītājus uz tikšanos pasākumiem ar rakstniecēm Daci Rukšāni, Annu Skaidrīti Gailīti, Noru Ikstenu un Ievu Samausku. Precīza informācija par pasākumu norises dienu laiku bibliotēkas mājaslapā www.rcb.lv.

 

Ievas Samauskas pirmā grāmata – dienasgrāmata "Starp diviem sirdspukstiem" iznāca 2004. gadā. Ieva Samauska ir vairāku bērnu prozas un dzejas grāmatu autore. Daudziem jaunajiem lasītājiem ir pazīstamas grāmatas "Kā uzburt sniegu", "Betijas sarunas jeb Kā es piedzimu", "Eņģelītis" (2010. gadā ieguva pirmo vietu Bērnu žūrijas konkursā), "Pilsēta no A līdz Z" un "Princešu grāmata", 2011. gadā iznāca romāns bērniem un pieaugušajiem "Šokolādes glābšana", bet 2012. gadā – grāmata "Meitene, kas mācēja visas pasaules valodas".

 

Kontaktinformācija:

 

Solvita Brežinska
Rīgas Centrālās bibliotēkas Projektu vadības nodaļas vadītāja

Tālr.: 67607562; 25615442

E-pasts: Solvita.Brezinska@rcb.lv 


Ingūna Stranga

Rīgas Centrālās bibliotēkas Bibliotēku dienesta galvenā speciāliste

Tālr.: 67623759

E-pasts: Inguna.Stranga@rcb.lv