Latvijas Kultūras akadēmijas "Zirgu pastā" norisinājās konkursa "Latvijas Kultūras kanons 21. gs. jaunietim" fināls, kurā piedalījās sešpadsmit vidusskolēnu komandas no Latvijas vispārizglītojošām skolām.

Konkursa organizatori pateicas  visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem, žūrijas komisijai, kas vērtēja konkursantu darbus, un atbalstītājiem. Īpašs paldies konkursa laureātiem – komandai no Nautrēnu vidusskolas un skolotājai Inetai Melnei.

 

Žūrija nolēma, ka pirmajā vietā  ir Nautrēnu vidusskola, otrajā - Auces vidusskola, trešajā - Madonas Valsts ģimnāzija, ceturtajā - Cēsu Valsts ģimnāzija, Ogres Valsts ģimnāzija un Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, piektajā - Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija un Ventspils 6. Vidusskola, sestajā - Brocēnu vidusskola un Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzija, septītajā - Jūrmalas Valsts ģimnāzija, astotajā - Limbažu 3. Vidusskola un Preiļu Valsts ģimnāzija, devītajā - Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola, desmitajā -  Krāslavas Valsts ģimnāzija, vienpadsmitajā - Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola.

 

Vairāk par konkursu lasīt šeit.

Ziņu sagatavoja:
Aija Melbārde
Latvijas Kultūras akadēmijas
Ārējo sakaru un komunikāciju speciāliste
Tālr.: 67114807

Tagi: kultūra, Kultūras kanons