Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Kultūras projektu finansēšanas konkursu. Konkursa rezultātā tiks atbalstīta Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālā, mūzikas, dejas, audiovizuālā un teātra mākslā, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

Par konkursa prioritātēm šogad tiek noteikts atbalsts inovatīviem projektiem visās kultūras un mākslas nozarēs, tajā skaitā nozīmīgiem pilsētas un valsts mēroga pasākumiem Rīgā. Kā prioritāri atbalstāmi 2013. gadā būs arī projekti, kas atspoguļo un popularizē izcilu kultūras personību daiļradi, kuriem šogad atzīmējamas jubilejas. Tiks sniegts atbalsts arī starpdisciplināriem kultūras projektiem un tādiem, kas veicina kultūrvides attīstību Rīgas apkaimēs.

Konkursā iesniegtie projekti tiks vērtēti, pamatojoties uz vairākiem pamatkritērijiem, tādiem kā projekta atbilstība gada izvirzītajām prioritātēm, mākslinieciskā kvalitāte, aktualitāte, tā inovatīvais raksturs un citi.

 

Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkurss notiek kopš 1999. gada. Pērn šajā konkursā tika atbalstīti 123 projekti.

 

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 11. februāra plkst.12.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā (Krišjāņa Valdemāra ielā 5) Klientu apkalpošanas centrā, darba dienās no plkst.9.00 līdz 16.00. Konkursa nolikums pieejams interneta vietnē: www.kultura.riga.lv. Papildinformācija pa tālruni 67043670.

 

Papildu informācija:

 

Indra Vilde

RD IKSD sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 67026838; 26708034

 

Dzintra Āboliņa

Tālr.: 2655446

Ziņu sagatavoja:
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tagi: Konkursi, Kultūra