Ceturtdien, 31. janvārī, plkst. 10.00-12.00 Finanšu ministrija ielūdz uz semināru eiro informācijas sniedzējiem un bibliotekāriem, lai informētu par eiro ieviešanai Latvijā svarīgiem jautājumiem.

Tiks sniegta informācija par eiro ieviešanas ekonomiskajiem aspektiem un ieguvumiem tautsaimniecībai, Latvijas gatavību izpildīt Māstrihtas kritērijus un eiro ieviešanas praktisko norisi un plānotajām komunikācijas aktivitātēm.


Semināra programma:

  • Semināra atklāšana – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone
  • Latvijas atbilstība Māstrihtas kritērijiem – FM Fiskālās politikas departamenta direktora vietnieks – nodaļas vadītājs Gints Trupovnieks
  • Eiro ieviešanas ieguvumi tautsaimniecībai – Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, Euro Team lektore Daiga Reihmane
  • Eiro ieviešanas praktiskie aspekti – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone
  • Jautājumi un atbildes – FM Eiro komunikācijas projektu vadītāja Māra Šetlere atbildēs uz jautājumiem par konkrētām, komunikatīvajam darbam nepieciešamajām detaļām.


Seminārs notiks ES mājas Konferenču zālē, Aspazijas bulvārī 28, 2.st., Rīgā.


Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt savu dalību līdz š.g. 29. janvārim, sūtot kontaktinformāciju, vārdu un uzvārdu (caurlaides pieteikšanai) Sanitai Kacubai (tālr. 6709 5502, e-pasts sanita.kacuba@fm.gov.lv). Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Tagi: Semināri, Eiro ieviešana