2013. gada 19. janvārī plkst. 14.00 Kocēnu 1. bibliotēkā notiks Kocēnu novada domes rīkotā fotokonkursa dalībnieku foto izstādes "Kocēnu novads bildēs" atvēršana, kā arī pirmā fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana.

 

Izstādē būs iespēja aplūkot 25 labākos fotoattēlus, kurus žūrijas komisija izvēlējās no vairāk nekā 170 iesniegtajām fotogrāfijām. Fotokonkursā savus darbus iesūtīja dalībnieki gan no Kocēnu novada, gan citām pašvaldībām, gan arī no Vācijas. Fotogrāfijās attēloti Kocēnu novada kultūrvēsturiskie objekti, daba, kā arī dažādi kultūras, sporta un izklaides pasākumi.

 

Labākās fotogrāfijas autors saņems naudas balvu 50 latu apmērā, 2. vietas ieguvējs - 40 latu, savukārt 3. vietas ieguvējs - 30 latu lielu naudas balvu. Par katru fotoattēlu, kas tiks izstādīts kopīgajā izstādē, autori iegūs atlīdzību 5 latu apmērā.

 

Fotokonkursa izstādes atklāšanā un apbalvošanas pasākumā piedalīties aicināti visi fotokonkursa dalībnieki. Izstāde Kocēnu 1. bibliotēkā būs aplūkojama līdz 28. februārim.

 

Fotokonkursu organizēja Kocēnu novada dome ar mērķi atlasīt mākslinieciski kvalitatīvas fotogrāfijas pašvaldības informatīvo materiālu veidošanai un reprezentācijas vajadzībām.