2012. gada 20. decembrī plkst.18:00 izglītības iestāde "Valodu mācību centrs" aicina piedalīties Gaismas dievkalpojumā Doma baznīcā un kopīgi aizlūgt par izglītību Latvijā, Gaismas tīklu, Nacionālo bibliotēku un skolotājiem.

Valodu mācību centrs Latvijā ir radījis un attīstījis skaistu tradīciju - katru gadu Adventa laikā, tuvojoties Ziemassvētkiem, tiek svinēts Gaismas dievkalpojums. Dievkalpojuma tumsas un gaismas spēle, lūgšanas noskaņa un mūzika mūs ir pulcējusi gada vistumšākajā laikā.

 

Tā ir Gaismas svinēšana kopā ar tiem, kam gara gaisma nesama mūsu zemē. Dievkalpojums ir jau pāraudzis savas sākotnējās robežas, un, VMC izauklēts, tas allaž ir notikums plašākai Latvijas kultūras sabiedrībai.

 

Ļausimies domām par labo, gaišo, par to, kas mūs spēcina un dara stiprus. Mēs lūdzam par tiem, kas mācās, kas attīstās. Kas paši mainās, var mainīt valsti, sabiedrību, pasauli.

 

Gaismas dievkalpojumu muzikāli bagātinās Latvijas mūziķi un solisti. Lūgšanas un Psalmu lasījumi skanēs latviešu, vācu un angļu valodā.

 

Šis īpašais Gaismas dievkalpojums notiks jau trīspadsmito gadu.

 

Aicināts ikviens! 

Ziņu sagatavoja:
Madara Ozere
Valodu mācību centrs
Tālr.: 67358032

Tagi: Gaismas dievkalpojums