Uzņēmums "Tetra Pak" laipni aicina visus čaklos, radošos, zinātkāros, tīrīgos un atbildīgos skolēnus un skolotājus piedalīties radošajā darbnīcā "Kartona paku reinkartonācija", kas notiks 15. decembrī Kalnciema ielas kvartālā Ziemassvētku tirdziņa laikā no plkst. 11:00 līdz 14:00.

Pasākuma mērķis ir informēt un rosināt sabiedrību dzīvot videi draudzīgi, ikkatru aicinot saudzēt dabu un rūpēties par apkārtējo vidi, ko ikdienas var īstenot, šķirojot atkritumus.

 

Uz darbnīcu līdzi jāņem tukšs, izskalots dzērienu kartona iepakojums, no kura mākslinieku – darbnīcas vadītāju uzraudzībā ikviens varēs izveidot eglītes rotājumu, gaismas lukturīti, stilīgu putnu barotavu, pat neparastu zvēru. Visi darbnīcas dalībnieki kopā veidos arī īpašu, vēl neredzētu un pavisam neparastu svētku egli.

Visiem darbnīcas dalībniekiem būs iespēja redzēt radošās apvienības „Kili Kili” leļļu izrādi „Kur slēpjas rūķa cepure?” plkst. 11:30 un 12:30.
 
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar Leonardu Ķesteri (leonarda.kestere@mrsgrupa.lv).

 

Uz tikšanos darbnīcā! 

Ziņu sagatavoja:
Leonarda Ķestere
Pasākuma producente

Tagi: Radošās darbnīcas