Rakstniecības un mūzikas muzejā trešdien, 12. decembrī, plkst. 17:30 notiks pasākums Diskodzeja 1970... 2012, kurā piedalīsies Latvijas rakstnieki, savukārt par mūziku rūpēsies diskžokejs Uldis Rudaks.

Ikviens atnācējs tiks iemests laika virpulī un nokļūs tālīnajos septiņdesmitajos kāda nezināma kultūras nama jaungada diskotēkas atmosfērā ar eglīti, dejām, īstām sniegbaltītēm un salaveci. Cildinošas svētku uzrunas mīsies ar rakstnieku lasīto dzeju un prozu gan no septiņdesmitajiem, gan mūsdienām. Par tematiski atbilstošu mūziku gādās Uldis Rudaks: skanēs gan tolaik aktuālas un visiem labi pazīstamas Padomju Latvijas estrādes melodijas, gan arī pa kādam „kaitīgam” Rietumu grāvējam.

 

Pasākumā piedalīsies rakstnieki Anna Auziņa, Inga Gaile, Rihards Bargais, Ingmāra Balode, Andris Ogriņš, Māris Salējs, Marts Pujāts, Krišjānis Zeļģis, Toms Treibergs, Jānis Vādons, Andris Hiršs, Ivars Šteinbergs u. c. 

 

Šobrīd RMM apskatāma 1970. – 1980. gadu kultūras norisēm veltīta izstāde Smacenis. Pasākums Diskodzeja 1970 ...2012 tematiski papildina izstādi; apmeklētāji aicināti vakara gaitā iegriezties arī izstādē un gūt plašākus iespaidus par padomju stagnācijas laiku un tā notikumiem.

 

Sarīkojumu vadīs Baiba Vanaga un Līva Pugoviča, RMM.

 

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30. Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties muzeja nodarbībā Skaņu pavēlnieks

 

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1.

Ziņu sagatavoja:
Maija Treile
Rakstniecības un mūzikas muzeja
mājas lapas redaktore
Tālr.: 67227782, 29631741

Tagi: Pasākumi, Rakstniecības un mūzikas muzejs