Nacionālais Kino centrs un starptautisks projekts First Motion sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Dānijas Kultūras institūtu un Film Angels Studio 5. un 6. decembrī Rīgā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā rīko starpmediju produktiem veltītu konferenci "Riga Meetings 2012: Nākotnes mediji 2.0 ir sākušies!"

Pēdējā desmitgadē mediju un filmu industrijas piedzīvo straujas pārmaiņas. Arvien biežāk projekti tiek īstenoti, vienlaikus izmantojot dažādas platformas - kombinējot filmu, interaktīvo spēļu, virtuālo kopienu, sociālo tīklu, mobilo aplikāciju sniegtās iespējas. Jaunie mediju izmantošanas paņēmieni maina stāstu veidošanas paņēmienus, publikas iesaistīšanas un arī ienākumu gūšanas veidus. Rodas jauni uzņēmējdarbības un sadarbības modeļi, rodas nepieciešamība pēc jauna veida profesionāļiem.

 

Ar mērķi veicināt nozares attīstību Latvijā, starptautiska konference "Riga Meetings 2012: Nākotnes mediji 2.0 ir sākušies!" pulcēs audiovizuālās jomas uzņēmējus, starpmediju producentus, spēļu attīstītājus, filmu skolu, filmu fondu pārstāvjus no Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Vācijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas un citām valstīm, lai iepazītos ar starpmediju projektu veiksmes stāstiem, diskutētu par jauno mediju radītajiem izaicinājumiem un analizētu klasteru un citas starpmediju jomas atbalsta stratēģijas.

 

Dalība konferencē ir bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās. Konferences programma un reģistrēšanās - Nacionālā kino centra mājas lapā www.nfc.lv.

 

Konferenci organizē Latvijas Nacionālais Kino centrs un First Motion sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu un Film Angels Studio. Atbalsta Latvijas Investīciju attīstības aģentūra un Ziemeļvalstu un Baltijas mobilitātes programma. First Motion ir Baltijas Jūras reģiona projekts, ko daļēji finansē Eiropas Savienība. Konference notiek platformas Riga Meetings ietvaros. Riga Meetings ir ikgadēja tikšanās, kuru mērķis ir veicināt reģionālo sadarbību spēļu un starpmediju attīstībai.

 

Riga Meetings 2012: Nākotnes mediji 2.0 ir sākušies!

Kā radīt un pārdot stāstu digitālā pasaulē?

 

5.decembris un 6.decembris, Rīga

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

 

Konferences programma

 

Reģistrēšanās konferencei 

Ziņu sagatavoja:
Zane Zajančkauska
Nacionālā kino centra projekta vadītāja
Tālr.: 26130 666

Tagi: Konferences, Mediji, Filmu industrija