2012. gada 18. oktobra pēcpusdienā Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka aicināja uz Dzejas pēcpusdienas pasākumu "… kad dvēselē dzimst vārdu ziedi" - tikšanos ar divām dzejniecēm-novadniecēm Intu Naglu un Anitu Šneideri-Kairišu.

Tikšanās noritēja vieglā, nepiespiestā atmosfērā. Dzejnieces lasīja savus dzejoļus gan no jau izdotajiem dzejoļu krājumiem, gan no ierakstiem kladēs, un uz lapām. Tas ir ļoti interesants darba process, jo kā atzina pašas mākslinieces – dzejoļi nāk "laukā" dažādās vietās gan mājās stāvot pie plīts, gan pa ceļam braucot kādā transporta līdzeklī.


Abas dzejnieces ir vairāku dzejas krājumu līdzautores – Anita Šneidere-Kairiša publicējusi savus dzejoļus trijos dzejas krājumos "Mīlestības kāpnes debesīs", "Dzejas krājums 11.sējums", "Mūsu Latvija". Inta Nagla ir astoņu dzejas krājumu līdzautore un divu krājumu autore "Smilšu pulkstenī iestrēdzis laiks" un "Dvēseles dienasgrāmata".


Gandarījums par satikšanos bija abpusējs - dzejniece sastapa ieinteresētus klausītājus, mēs - augsti intelektuālas, sirdsgudras dzejnieces. Lai viņām neapsīkst radošums un dzejot gribēšana!!!

Tagi: Dzeja, Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka, Inta Nagla un Anita Šneidere-Kairiša