2012. gada 23. oktobrī plkst. 18:30 Ziemeļvalstu kultūras centrā NORDISK (Rīgā, Skolas ielā 21, 209. telpā) notiks Norvēģu kulta rakstnieka Ērlenna Lū jaunā romāna "Mulejs" atvēršanas svētki.

Pasākumā muzicēs jaunā mūziķe Justīne Šteina.

 

Pasākumu atbalsta: Ziemeļu ministru padomes birojs Latvijā, Literatūras fonds NORLA

 

Laipni aicināti pieteikt ierašanos līdz piektdienai, 19.10.2012, 17:00 e-pastā: info@nordisk.lv vai Sonja@nordisk.lv vai tālr. 20003155

 

Par jauno romānu "Mulejs"

 

Ērlenna Lū darbus Latvijā lasītāji iemīļojuši jau kopš viņa grāmatām "Naivi Super", "Doplers" un "Kurts četrās grāmatās".

 

Jaunais romāns "Mulejs" veidots dienasgrāmatas formā, tajā savijušies smiekli, eksistenciāli jautājumi un apbrīnojams dzīvības apliecinājums. Grāmata, kas vienlīdz būtiska kā jaunajiem lasītājiem, tā viņu vecākiem; tā ir vienlīdz skaudra un aizraujoša cilvēkiem visās paaudzēs. Tā fascinē ar skaudru patiesīgumu un reizē errīgu humoru.

 

"Gribēju radīt darbu, kurā humors ļautu noraut noslēpumainības plīvuru tīņu romantizētajam pašnāvības fenomenam"- par savu darbu tikšanās laikā Latvijā stāstījis autors.

 

Grāmata būs vienlīdz būtiska kā jauniešiem, tā viņu vecākiem, lai saprastu, cik jauna cilvēka dzīve var būt mokošu pretrunu pilna, cik vērta ir dzīvība un spēja apjaust savu dziļāko patību.

 

"Mulejs ir burvīgs teksts- sāpīgs un reizē skumjš, bet tai pat laikā asprātīgs un raits, kā tikai "Ē. Lū savā meistarībā spēj radīt." - Dagbladet