Ceturtdien, 27. septembrī, plkst. 12.00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā (Raiņa bulv. 19) notiks izstādes "Pēc septiņiem mirkļiem 100 gadi" atklāšana. Ar šo pasākumu LU rektors Mārcis Auziņš atklās LU 93. gadadienas svinības, kas turpināsies līdz 29. septembrim.

LU Bibliotēkas veidotā izstāde veltīta Latvijas Universitātes studentu un mācībspēku ikdienas dzīvei un svētkiem. Izstādē ietverti materiāli, kas ataino ne tikai studiju gaitas, bet arī apskata sociālpolitisko procesu ietekmi uz augstskolas ikdienu.

 

Izstādē apskatāmie materiāli aptver laika posmu no 1920. gada līdz 2012. gadam un ir grupēti tematiskās nodaļās. Tie uzskatāmi raksturo mācību procesu: lekcijas, dokumentus, praksi un nodarbības laboratorijās, studentu dienas, eksāmenu sesijas un studiju noslēguma skaistākos mirkļus - izlaidumus.


Izstādes veidošanā izmantoti fakultāšu iesniegtie un Latvijas Universitātes Bibliotēkas krājumā esošie materiāli: manuskripti, lekciju konspekti, fotogrāfijas, vēstules, LU administratīvie dokumenti un citi materiāli.

 

Atklāšanas pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar unikālām laikmeta liecībām, kā arī tos priecēs LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes koris "Latve".

 

Izstādes kuratore ir LU Bibliotēkas direktores vietniece Mārīte Saviča.

 

Laipni aicinām apmeklēt izstādes atklāšanas pasākumu!

 

Papildinformācija:
Tālr.: 67551286
E-pasts: info-bibl@lu.lv

Tagi: Izstādes, Latvijas Universitāte