Nāc un piedalies! Erudīcijas konkurss komandām "Zvaigžņu klase" ir tieši tev! Visiem zinātkārajiem, tehnoloģijas mīlošajiem, "filozofiem" un "prātvēderiem"!!!

Vēlaties pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos un uzzināt, cik erudīti esat? Vai jūs interesē neparasti fakti, pārsteidzošas likumsakarības un vienkārši atrisinājumi? Vai modernās tehnoloģijas ir jūsu otrs labākais draugs? Ja atbildes ir "JĀ!" un esat 5.-9. klašu skolēni, tad Apgāds Zvaigzne ABC aicina būt aktīviem un piedalīties erudīcijas konkursā komandām "Zvaigžņu klase"!

 

Apgāds Zvaigzne ABC jau trešo reizi izsludina pieteikšanos erudīcijas konkursam komandām "Zvaigžņu klase 2012" 5.-9. klašu skolēniem. Konkurss norisināsies 4 kārtās. Reģistrācija konkursam sākas 2012. gada 3. septembrī.

 

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par mācību priekšmetiem, padziļināt skolā iegūtās zināšanas un izmantot dažādus uzziņas avotus un tehnoloģiskos risinājumus mācību procesā. Konkurss norisināsies četrās kārtās, divās vecuma grupās: 5.-6. klašu skolēniem un 7.-9. klašu skolēniem. Dalība notiek komandā, kuras sastāvā ir 2 - 5 skolēni. Viens no komandas dalībniekiem tiek izvēlēts par savas komandas kapteini. Konkursā var piedalīties vairākas komandas no vienas klases, kā arī no vienas skolas. Fināla spēle notiks klātienē. Finālam kvalificējas 5 komandas (katrā klašu grupā: 5. – 6. klašu grupā un 7. – 9. klašu grupā) – viena no katra reģiona (Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales, Rīgas). Konkursa uzvarētāju paziņošana notiks 2013. gada 20. janvārī.

 

Konkursa kopvērtējuma galvenā balva ir  mācību gada noslēguma ceļojums / kruīza brauciens ar prāmi pa Baltijas jūru uz Stokholmu ar Tallink, kā arī Zvaigzne ABC dāvanu kartes, bet 1.-3. konkursa kārtas godalgoto vietu ieguvēji saņems dažādas veicināšanas balvas (piemēram, žurnāla "Ilustrētā Junioriem" abonementus).

 

Lasi, uzzini, pētī un eksperimentē, lai sagādātu sev neaizmirstamu piedzīvojumu!

 


Sīkāka informācija par konkursu "Zvaigžņu klase" tīmekļa vietnē www.zvaigznuklase.lv

Ziņu sagatavoja:
Kristīne Allikas
Apgāds Zvaigzne ABC
Tālr.: 67509141

Tagi: Konkursi, Zvaigzne ABC, Zvaigžņu klase 2012