Rīgas svētkos 18. augustā un 19. augustā Vērmanes dārza Grāmatu ielā būs atvērts tradicionālais Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Grāmatu maiņas punkts "Nāc un mainies!". Maiņas punkts abas dienas darbosies no plkst.12.00 līdz 21.00.

Grāmatu maiņas punktā izlasītās grāmatas bez maksas varēs iemainīt pret nelasītām vai arī tādām, kas gan ir jau lasītas, bet kuras ļoti kārojas redzēt savā grāmatu plauktā mājās. Tāpēc lūdzam nenest makulatūru, jo makulatūru savā plauktā redzēt nekāro neviens.

 

Maiņas punkta darbības pamatprincips ir izlasīta grāmata pret nelasītu attiecībā viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas satura vai cenas. Mainīties palīdzēs profesionāli RCB darbinieki.

 

RCB Repozitārija Apmaiņas fonds dod maiņas punkta pamatkapitālu - ap 1000 grāmatu no Repozitārija dubletu un lasītāju dāvināto izdevumu krājuma. Tā būs daiļliteratūra, nozaru literatūra un bērnu grāmatas latviešu un citās valodās.

 

Maiņas punkts būs ierīkots blakus sarīkojumu teltij, kurā notiks izdevniecību organizēti pasākumi pieaugušajiem un bērniem.

 

Papildu informācija:

 

Māra Grigorevska

RCB Bibliotēku dienesta galvenā bibliotekāre

Tālr.: 67607501

E-pasts: Mara.Grigorevska@rcb.lv

 

Daina Ģeibaka

Rīgas Centrālās bibliotēkas Publicitātes nodaļas vadītāja

Tālr.: 67607562

E-pasts: Daina.Geibaka@rcb.lv

Ziņu sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas Publicitātes nodaļas vadītāja

Tagi: Rīgas Centrālā bibliotēka, Grāmatu maiņas punkti