Noslēdzies Ventspils bibliotēkas organizētais Pilsētas svētkiem veltītais fotokonkurss "Sapnis par Ventspili". Konkursa mērķis - iesaistīt ventspilniekus pilsētas foto dokumentēšanā, veidojot savu skatījumu uz pilsētu, tverot nozīmīgus mirkļus, parādības, lietas un notikumus Ventspils dzīvē.

2. augustā plkst.16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā tiks atklāta konkursā iesniegto darbu izstāde. Šogad konkursā piedalījās 21 autors ar vairāk kā simts darbiem. Autori fotogrāfijās atainojuši ļoti privātu savas pilsētas redzējumu, cilvēkus, notikumus, objektus, kas darbu autoriem īpaši saistās ar Ventspili, ar domām un sapņiem par pilsētu. 

 

Iesniegtos darbus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, nosakot "Skatītāju simpātiju balvu". Vērtēšana notiks no 1. līdz 3. augustam. Daļa darbu būs skatāmi un vērtējami Ventspils Galvenajā bibliotēkā, bet interneta vides cienītāji aicināti savu vērtējumu un komentārus izteikt Ventspils bibliotēkas interneta vietnes www.biblioteka.ventspils.lv virtuālajā izstāžu galerijā. 

 

Fotokonkursa "Sapnis par Ventspili" uzvarētājus sveiksim sestdien, 4. augustā plkst. 14.15, Rātslaukumā, Grāmatu svētkos "Umurkumurs".

 

Augustā izstāde būs aplūkojama Galvenajā bibliotēkā, septembrī – Augstskolas bibliotēkā, bet oktobrī – Pārventas bibliotēkā.

Ziņu sagatavoja:
Gints Gredzens
Reģionālā mācību centra vadītājs
Ventspils Galvenā bibliotēka
Tālr.: 63623598

Tagi: Fotokonkursi, Ventspils Galvenā bibliotēka