Ogrēnietim Zigurdam Indriķim Imakam šī bija jauka diena, jo iesākās ar peldi naudā – tieši viņš šoreiz bija uzvarētājs Apgāda Zvaigzne ABC rīkotajā akcijā "Lasi ar Zvaigzni un peldies naudā!". Lai piedalītos loterijā, bija jāiegādās 4 grāmatas ar akcijas uzlīmi.

Kopš 2006. gada Apgāds Zvaigzne ABC rīko dažādas vērtīgas akcijas saviem uzticamajiem lasītājiem – izlozētas vairākas automašīnas, ceļojums ģimenei uz Disnejlendu, ceļojumi uz Spāniju un Stokholmu. Interesanti, ka visu šo gadu laikā uzvarētājas vienmēr bijušas dāmas – līdz pat šai dienai, kad pirmoreiz lielo balvu saņēma kungs! Vai Tas nozīmētu, ka vīrieši atkal atgriezušies pie pārbaudītām vērtībām un sākuši vairāk lasīt vai arī Zigurds Imaks balvu bija īpaši pelnījis? "Ja mēs dabūtu tikai to, ko esam pelnījuši, lielākā daļa staigātu ar ziliem dibeniem," – smej laimīgais balvas ieguvējs Imaka kungs. Viņš tik lielu laimestu ieguvis pirmo reizi mūžā, lai gan jau izsenis piedalījies grāmatnīcu loterijās, jo gan pats, gan kuplā ģimene ir lieli lasītāji. Zigurds Imaks ir mākslinieks un pensionārs, četru dēlu un meitas tēvs, septiņu mazbērnu opis un pat vecvectētiņš mazmazmeitiņai. "Kad sanākam visi kopā, esam kādi divdesmit astoņi, divdesmit devītais ir gaidāms. Kādam jau jārūpējas par demogrāfisko situāciju, viens pats prezidents netiktu galā,"  atklāts ir Zigurds. Dalībai loterijā šogad visvairāk esot iegādājies grāmatas mazbērniem, ik mēnesi grāmatām tērē vismaz divdesmit latus – un te viņš atkal šķelmīgi nosmej un atzīst, ka vakar gan iepircies par krietni lielāku summu, iegādājoties vairākas lielas un dārgas, sen kārotas grāmatas – "Jo zināju, ka šodien atvedīsiet laimēto!".


Izrādās, ka Imaka kungam, saņemot ziņu par laimestu, pirmajā brīdī šķitis, ka viņš tiek izjokots! Tikai pēc tam, kad laikrakstā "Diena" izlasījis ziņu, kurā minēts paša vārds, noticējis un sācis priecāties. Laimests noderēšot veselības uzlabošanai, vairs nebūšot jāgaida bezgalīgi garajā rindā uz valsts apmaksātu operāciju, un, protams, dāvanām mazbērniem.

 

Izloze un laimesta saņemšana:

Ziņu sagatavoja:
Apgāda Zvaigzne ABC
Reklāmas un mārketinga daļa

Tagi: Zvaigzne ABC, Loterijas