Aicinām piedalīties foto un video konkursā "Citādais skaistums", ko rīko biedrība "Lauvas klubs" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas bibliotēku!

Vai skaistumam ir noteikts standarts? Vai sastrādātas rokas un grumbiņas mīļa cilvēka sejā padara viņu mazāk skaistu? Vai zibens sašķelts ozols ar pārogļojušos mizu vairs nepauž dabas varenību? Paraugies sev apkārt un tu pamanīsi, ka ir arī citāds skaistums. Skaistais ārpus noteiktiem standartiem. Spēj ieraudzīt to pats un parādi citiem! 

 

Aicinām piedalīties foto un video konkursā "Citādais skaistums", ko rīko biedrība "Lauvas klubs" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas bibliotēku. Konkursa darbi var tikt izpildīti dažādos žanros (ainava, portrets, klusā daba u.c.) Konkursā aicinām piedalīties foto un video amatierus (bez vecuma ierobežojuma) no visa Jēkabpils novada.

 

Konkursam iesniedzamo darbu noformējums:

- fotogrāfijas izmērs ne mazāks par 15x21 cm;

- video - ne garāks par 5 min.

 

Iesniedzot konkursam paredzētos darbus, obligāti jānorāda autora vārds, uzvārds un darba nosaukums, kā arī autora kontaktinformācija (tālruņa nr. un/vai e-pasts).

 

Darbu iesniegšanas termiņš — līdz 2012. gada 17.septembrim.

 

Konkurss noslēgsies ar labāko darbu izstādi un veiksmīgāko fotogrāfiju un video autoru apbalvošanu.


Fotogrāfijas jāiesniedz Jēkabpils pilsētas bibliotēkā, Vecpilsētas laukumā 3c, darbdienās no 12.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00. 

Ziņu sagatavoja:
I. Nestere
Biedrības "Lauvas klubs" vadītāja

Tagi: Konkursi, Foto konkursi, Jēkabpils pilsētas bibliotēka, Video konkursi