2012. gada 7. jūlijā plkst. 13.00, Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Ventspilī, Akmeņu ielā 2) norisināsies Jana Ikes dzejas krājuma "Kā tuvība smaržo" atvēršanas pasākums.

"Kā tuvība smaržo" ir Jana Ikes (Jānis Lūciņš) pirmā grāmata, kurā apkopoti laika posmā no 2004.gada  līdz 2012.gadam sarakstītie dzejoļi.


Pirmo dzejoli "Lietus lāse" Jānis uzrakstījis 2004. gada rudenī. "Raugoties uz to ar šībrīža acīm, tas šķiet bērnišķīgi naivs. Kad rakstīšanas prasmes jau bija nedaudz noslīpētas, Jānis Lūciņš pārtapa par neparasto Jans Ikes. Ir pagājuši 8 gadi kopš pirmā negaidītā dzejoļa, ir piepildīti sapņi daudziem jaunajiem rakstniekiem 5 skaistos kopkrājumos, un nu ir pienācis ilgi gaidītais brīdis, kad dienas gaismu redz Jana Ikes lolotā grāmata "Kā tuvība smaržo". Maigums, mīlestība, satraukums un dzīves patiesība- lūk, ar ko pildīta šī grāmata," tā raksta Laura Soboļeva par autoru un viņa grāmatu.


Krājuma "Kā tuvība smaržo" noformējumā izmantotas Jana Ikes un Lauras Soboļevas fotogrāfijas. Grāmata izdota SIA "Visual Studio", kura vadītājs Aivars Gulbis teic, ka enerģiskais Jānis dabūs gatavu visu, ko iecerējis, un tā arī ir.


Ieeja uz pasākumu bez maksas. Aicināti visi interesenti.

Ziņu sagatavoja:
Olita Šteinmane
Ventspils bibliotēkas direktores vietniece
Tālr.: 63623231

Tagi: Grāmatu atvēršana, Jānis Lūciņš, Jans Ike