Londona, LETA. Rakstniece Dž.K.Roulinga sadarbībā ar elektronikas kompāniju "Sony" veidos jaunās spēļu ierīces "Wonderbook" pirmo spēli "Book of Spells", vēsta britu laikraksts "The Guardian".

Gaidāmo spēli, kas balstās uz "Harry Potter" ("Harijs Poters") grāmatu sērijas sižetu, "Sony" raksturo ar vārdiem "cik vien tuvu vientiesis (grāmatās - cilvēks, kas nav burvis) jebkad nonāks īstai burvestību grāmatai".

 

"Book of Spells" iznāks gada nogalē. Tā spēlētājiem atklās un ļaus lietot "Harija Potera" grāmatās minētos burvju vārdus.

 

Roulinga uzrakstījusi jaunu materiālu gaidāmajai spēlei, tai skaitā jaunas maģiskas būtnes un paskaidrojumus, kā radušās spēlē pieminētās burvestības.

Spēles centrā esošā burvestību grāmata pasniegta kā pirms 200 gadiem sarakstīta papildināta mācību grāmata, kas glabāta īpašā Cūkkārpas Raganības un Burvestību arodskolas bibliotēkas daļā ar ierobežotu piekļuvi.

 

Gaidāmā spēle "palīdzēs skolēniem kļūt par izglītotu raganu vai burvi", norādīja "Sony".

 

"Man ļoti patīk sastrādāties ar "Sony" radošo komandu, lai iedzīvinātu manus burvju vārdus un to vēsturi," sacīja Roulinga. "Tā ir neparasta ierīce, kas nodrošina tādu lasīšanas pieredzi kā neviena cita."

 

"Sony" interaktīvā spēļu konsole "Wonderbook", kuras forma atgādina grāmatu, novembrī iznāks Eiropā un decembrī - Ziemeļamerikā. Pēc "Book of Spells" kompānija izdos vēl citas ierīcei piemērotas grāmatas.

Ziņu sagatavoja:
© LETA

Tagi: Harijs Poters, Sony, Interaktīvās spēles