Izdevniecība "liels un mazs" Kalnciema ielas koka māju kvartāla tirdziņā 2. jūnijā pirmo reizi aizsāks jaunu iniciatīvu – priekšā lasīšanas kustību "Pārdaugavas Priekšālasītāji", kurā aicināti piedalīties visi gribētāji.

Šoreiz "liels un mazs" piedāvās palasīt bērniem priekšā pasaciņas no nesen iznākušās igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" (http://www.lielsmazs.lv/index.php/lv/gramatas/kaka_un_pavasaris/)!


No pulksten 12.30 bērni, klausoties pasakas, varēs arī darboties māla darbnīcā "Pirkstiņu vasara" un veidot no māla Andrusa Kivirehka pasaku varoņus – arī mazo sirsnīgo suņa kakas struņķīti un viņa draudzeni pieneni. Siltā vasarīgā laikā pirkstiņi droši var slapināt, mīcīt, spaidīt, velt, lipināt un veidot!

 

"Liels un mazs" cer, ka Pārdaugavas Priekšālāsītājiem sekos citi lasītpratēji un jaukie priekšālasīšanas brīži parkā, skolā, pagalmā, gultā, svētkos un ikdienā kļūs aizvien biežāki, ka tie notiks organizēti un neorganizēti, par prieku un par spīti, gan pa lietu, gan pa saulīti!

 

Ja esi ar mieru būt starp pirmajiem un lasīt jau šoreiz – lūdzu, piezvani Zanei (29792178).

Ziņu sagatavoja:
Alīse Nīgale,
"liels un mazs" direktore
www.lielsmazs.lv
https://twitter.com/lielsunmazs
Tālr.: 29158438; 67282133
limze@lielsmazs.lv

Tagi: Lasīšanas veicināšana, Pārdaugavas Priekšālasītāji