2012. gada 22.-23. maijā Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā (Kuldīgā, 1905.gadā ielā 6) notiks Latvijas zinātnisko, speciālo un publisko bibliotēku direktoru 2012. gada pavasara sanāksme.

Sanāksmē piedalīsies ap 60 Latvijas zinātnisko, speciālo un publisko bibliotēku direktori, kā arī par nozares attīstību atbildīgo institūciju pārstāvji, lai diskutētu par nozares aktualitātēm.


Sanāksmi 22. maijā plkst. 15.30 atklās Kuldīgas novada Domes priekšsēdētaja Inga Bērziņa, Kuldīgas Galvenās bibliotēkas direktore Laima Mirdza Ostele, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks.

 

Sanāksmē tiks apskatīti vairāki aktuāli nozares jautājumi nacionālās un reģionālās kultūrpolitikas attīstības virzieni; Digitālās bibliotēkas jaunie e-pakalpojumi; muzeju, arhīvu un bibliotēku ieguldījums mūžizglītībā, stratēģiskā plānošana bibliotēkā, lasīšanas veicināšanas idejas caur informācijas tehnoloģijām. Sanāksmes ietvaros plānota diskusija par jaunu un vērtīgu grāmatu nodrošināšanu pašvaldību publiskajās bibliotēkās.

 

Sanāksmi organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Kuldīgas Galveno bibliotēku.

 

Semināra programma

Ziņu sagatavoja:
Evija Vjatere
LNB Bibliotēku konsultatīvā centra vadītāja
Tālr.: 67969130
E-pasts: evija.vjatere@lnb.lv