Nodibinājums "Rīga|2014" jau šovasar Esplanādē veidos satikšanās vietu, kurā pilsētas iedzīvotāji ar savām idejām varēs iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas gada veidošanā. Plānots, ka no šī gada jūnija līdz oktobrim Esplanādē darbosies radoši informatīvā telpa, kuras mājvieta būs unikāls atvērtā tipa arhitektonisks veidols.

Radoši informatīvajā telpā varēs uzzināt jaunāko par sagatavošanās darbiem un brīvā gaisotnē iesaistīties dažādu projektu tapšanā, lai palīdzētu Rīgai kļūt par spilgtu un notikumiem bagātu kultūras galvaspilsētu. Tā būs tikšanās vieta kā pašiem iedzīvotājiem un notikumu veidotājiem, tā arī ārvalstu viesiem. Iecerēts, ka satikšanās vietā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par Rīgas dažādo arhitektūru un iepriekš neizzinātām apskates vietām pilsētā.


2014. gadā, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, Esplanāde būs notikumu epicentrs, un jau šogad sāksies parka apdzīvošana, padarot to par vietu, kur kūsā radošums. Sajust Rīgas kā topošās Eiropas kultūras galvaspilsētas garu palīdzēs šajā vietā notiekošie kultūras pasākumi, darbnīcas, koncerti un citas aktivitātes.


Šodien "Rīga|2014" izsludina konkursu par Esplanādes radoši informatīvās telpas izveidi un pasākumu programmas veidošanu. Pieteikumus var iesniegt līdz

24. aprīlim. Plašāka informācija "Rīga|2014" mājaslapā www.riga2014.org.

Ziņu sagatavoja:
Anna Muhka
"Rīga|2014" komunikācijas un mārketinga vadītāja
Tālr.: 29474534

Tagi: Kultūra, Eiropas kultūras galvaspilsētas