Interneta bibliotēka "Atlants.lv", kas jau iepriekš pierādījusi sevi kā informācijas tehnoloģiju flagmani Latvijā, priecē klientus ar jaunu dizainu, nodrošinot maksimālu vietnes lietošanas parocīgumu un piedāvātās informācijas pārskatāmību.

"Savulaik, kad tika ieviests iepriekšējais interneta bibliotēkas "Atlants.lv" dizains, tas bija moderns, inovatīvs un patīkami izcēlās citu starpā. Laikam ejot, tas tika arī uzlabots, tomēr pienāk brīdis, kad iepriekšējais ietvars vairs nevar pilnvērtīgi pielāgoties jaunākajām tendencēm, kas šobrīd ir intuitīvi saprotami, maksimāli vienkārši vietnes lietošanas principi, sasaiste ar sociālajiem tīkliem, viegli pārskatāms saturs, personalizācija un visa liekā atmešana. Tās arī bija mūsu vadlīnijas, strādājot pie jaunā "Atlants.lv" dizaina. Tagad, kad darbs ir padarīts, varu droši apgalvot - "Atlants.lv" atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem", stāsta Gatis Sprūds.


Jaunais Interneta bibliotēka "Atlants.lv" dizains izceļas ne tikai ar vispārējām vizuālām un strukturālām, bet arī funkcionālām novitātēm. Kā pamanāmākās starp tām var minēt pilnībā pārbūvēto meklēšanas rezultātu filtrēšanas iespēju, padarot vajadzīgās informācijas meklēšanu iespaidīgajā 212 000 darbu lielajā krājumā daudz ērtāku, savukārt, konstantā izvēlne lapas augšdaļā nodrošinās pastāvīgus īsceļus uz vietnes personalizētajām sadaļām. "Tomēr labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt", komentē Gatis Sprūds un aicina katru pašu apmeklēt un novērtēt vietnes jauno veidolu tās adresē www.atlants.lv.


Jau gandrīz desmit gadus "Atlants.lv" piedāvā interneta bibliotēkas pakalpojumus, dodot unikālu iespēju krājumā esošo darbu autoriem saņemt autoratlīdzību, tomēr tas nebūt nav vienīgais "Atlants.lv" jaunievedums. Interneta bibliotēka "Atlants.lv", kas šobrīd ir lielākā Baltijā un viena no lielākajām interneta bibliotēkām pasaulē, arī iepriekš ir iepazīstinājusi Latvijas interneta lietotājus ar pasaules informācijas tehnoloģiju jaunumiem, piemēram, tādām šodien pašsaprotamām lietām, kā iespēja norēķināties internetā. Ar jauno vietnes dizainu "Atlants.lv" sper vēl nākošo soli savas attīstības un izaugsmes ceļā, apliecinot klientiem, ka to ērtības ir un paliks pirmā "Atlants.lv" prioritāte.


Par interneta bibliotēku "Atlants.lv":

"Atlants.lv" darbu sāka 2002. gadā un šobrīd tas ir kļuvis par vienu no pasaules lielākajām mācību materiālu interneta bibliotēkām, kurā pieejami vairāk kā 212 000 dažādu mācību materiālu - referāti, konspekti, diplomdarbi, biznesa plāni, esejas u.c. Bibliotēka tiek nepārtraukti attīstīta un ik dienu tajā pieejamo materiālu skaits palielinās vidēji par 100 vienībām dienā.

Ziņu sagatavoja:
Gatis Sprūds
Interneta bibliotēkas "Atlants.lv" vadītājs
Tālr.: 29146416