29. martā plkst. 18:00, Kalnciema kvartālā, kā jau katru ceturtdienu, notiks Izaugsmes Vakars. Šoreiz Izaugsmes Vakarā viesosies programmas Rīga|2014 vadītāja Aiva Rozenberga un Līvu fonda pārstāvis Jānis Mednis. Vakara tēma "Kultūra - pagātne, tagadne, nākotne."

Aiva Rozenberga. Rīga|2014 ir organizācija, kas nodrošina Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu sagatavošanu un norisi. Rīga|2014 vada un koordinē programmas veidošanā iesaistītos, nodrošina komunikāciju kampaņu, izstrādā un vada iedzīvotāju līdzdalības un brīvprātīgo programmas, kā arī veicina publiskā un privātā sektora sadarbību Eiropas kultūras galvaspilsētas gada sagatavošanā.

www.riga2014.org


Jānis Mednis. 2009. gada 31.martā nodibinātais Līvu fonds ir lībiešu valodas, kultūras un sociālās vides atbalsta organizācija - nodibinājums, kura mērķi ir: veicināt līvu tautas un kultūras saglabāšanos, atbalstīt un organizēt līvu sabiedrības un apdzīvoto vietu sociālās dzīves un infrastruktūras attīstību un organizēt līvu valodas apguvi un praktisku ikdienas lietošanu.

www.livodfond.lv


Uz Izaugsmes Vakaru aicināts ir ikviens interesents. Vecumam, dzīves pieredzei vai profesijai nav nozīmes, galvenais ir vēlme uzzināt ko jaunu un satikt interesantus cilvēkus!


Sākam plkst. 18:00 / Kalnciema kvartāla Vīnu Veikala verandā!


Ieeja vakarā BEZmaksas!


Papildu informācija:

Tālr.: 67627343; 28821003

"Gribu Augt": gribuaugt@izaugsmeskvartals.lv

WEB: www.izaugsmeskvartals.lv

@gribuaugt (Twitter) 

Ziņu sagatavoja:
Inga Reimane
"Izaugsmes kvartāla" pārstāve

Tagi: Pasākumi, Kultūra, Kalnciema kvartāls