No 26. līdz 30. martam, turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, arī šogad visā Latvijā norisināsies Eiropas e-prasmju nedēļa, ko organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Eiropas E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā.


Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) e-prasmju nedēļas ietvaros aktīvi informēs iedzīvotājus Latvijas novados par pakalpojumiem, ko pieejami vienotajā valsts un pašvaldības portālā www.Latvija.lv.


VRAA pārstāvji viesosies:
• 26. martā pulksten 14.00 - Preiļu bibliotēkā;

• 27. martā pulksten 10.00 - Ozolnieku novada domē;

• 28. martā pulksten 13.00 - Strenču novada kultūras namā;

• 30. martā pulksten 11.00 - Ventspils bibliotēkā.


Savukārt, 28. martā VRAA direktora vietniece e-pārvaldes jautājumos Vita Narnicka piedalīsies konferencē "e-iespējas iedzīvotājiem" un stāstīs par pakalpojumiem, ko sniedz portāls www.Latvija.lv. Konferences otrajā daļā par vienoto pieteikšanos pamatstudijām interesentus informēs VRAA Elektronisko pakalpojumu attīstības nodaļas projektu vadītājs Jānis Grīslis. Konferenci tiešsaistē varēs skatīties www.piesledzieslatvija.lv .


E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.


Tradicionālās e-prasmju nedēļas ietvaros Eiropas Savienībā - arī Latvijā - jau trešo gadu, cilvēki tiek iedrošināti izmantot elektroniskās vides priekšrocības.

Sīkāka informācija par e-prasmju nedēļas pasākumu norises vietām un laikiem visā Latvijā pieejama mājas lapā www.eprasmes.lv sadaļā Pasākumu kalendārs.

Ziņu sagatavoja:
Iveta Ciganova
Valsts reģionālas attīstības aģentūras
Sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja
Tālr.: 67079030; 26374430

Tagi: e-prasmes, E-prasmju nedēļa 2012, Valsts Reģionālās Attīstības aģentūra