Dažkārt neizprotamais ir pavisam vienkāršs, bet ikdienišķais – unikāls. Viss atkarīgs no tā, kurā pusē stāvam, no kura skatupunkta raugāmies uz lietām, notikumiem.

No šā gada 13. janvāra līdz 27. februārim norisinājās īsfilmu konkurss "Triecienkadrs", kurā varēja piedalīties jebkurš Latvijas jaunietis vecumā no 16 – 28 gadiem. Šī konkursa mērķis bija jauniešu jaunrades procesa veicināšana, kā rezultātā, apvienojot vizuālās mākslas jomu ar jauno tehnoloģiju iespējām, tika radīti multimediāli stāsti par citādu Siguldu, atklājot savādāku redzējumu uz šo pilsētu, novadu.

 

Konkursa rezultātā žūrijas vērtējumam tika iesniegti 8 darbi, no kuriem 3 labākie tiks noskaidroti "Triecienkadrs" apbalvošanas ceremonijā sestdien, 24. martā plkst. 18.00 Siguldas pilsētas kultūras nama (Pils ielā 10) atjaunotajā Kinozālē un iegūs naudas balvas no konkursa balvu fonda, kas sastāda 200 LVL. Arī pārējie dalībnieki tiks pie pārsteiguma balvām no Triecienkadrs atbalstītājiem.

 

Projekta atbalstītāji – Siguldas pilsētas kultūras nams, Tarzāns, Kaķītis, Baltais flīģelis, Siguldas maiznieks, kinokino.lv, Elvi, Puķe, Swedbank, Siguldas būvmeistars, Elfrisa. Projekta finansētājs – Siguldas novada dome.
 
Pasākumā piedalās: vakara vadītāji: Edgars Žukovskis, Lauris Melkers, žūrijas komisijas locekļi: Kaspars Tobis (Dzelzs Vilks), Agnese Rakovska (Triānas parks), Sergejs Timoņins (Kino kults), King Karls Band. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Lūdzam apstiprināt savu dalību īsfilmu konkursa "Triecienkadrs" apbalvošanas ceremonijā līdz 20. martam, rakstot vai zvanot Aļonai Ivanovai (ivanova.alona@gmail.com, tālr. 29828199).

Tagi: Konkursi, Īsfilmas, Multimediji, Sigulda