Pūres pagasta bibliotēkā INIC 12. martā plkst. 10.00 - lasām grāmatu, skatāmies filmiņu, bet 13. martā plkst. 13.00 - pasaku radošā pēcpusdiena.

Četri mazie Lupatiņi - Zeķīte, Cimdiņš, Spilventiņš un Lakatiņš - ir auduma bērniņi no auduma mājas. Lupatiņi lieliski prot spēlēties, bet daudz kas cits viņiem vēl jāiemācās... Cik labi, ka blakus ir gudrais Kaķis, kurš vienmēr var palīdzēt.

 

Pirmdien, 12. martā plkst. 10.00 skolotāja Sandra Gumska lasīs grāmatiņu "Kā Lupatiņi mainījās", bet animācijas filmiņa (7 min.)pastāstīs kā lupatiņi mazgājās. Lupatiņi dodas mazgāties, sabīstas no vannas istabas briesmoņa, iepazīstas ar Ūdentiņu un sacer Kaķim dziesmu par mazgāšanos.

 

Jāpiebilst, ka šo filmiņu un grāmatu Laimīgā Ziemassvētku loterijā labākās Bērnu un Jauniešu žūrijas bibliotēkas saņēma kā dāvinājumu no zvērinātu advokātu biroja "BORENIUS" un izdevniecības "Liels un mazs".

 

Otrdien, 13. martā plkst. 13.00  pasaku radošā pēcpusdienā bērni apgleznos akmeņus. Kopā ar folkloras kopu "Pūriņš" dziedāsim un rotaļāsimies. 

 

 

Par pasaku terapiju lasiet šeit

Martā Latvijas pilsētās notiek pasaku terapijas radošie vakari bērniem

Ziņu sagatavoja:
Valda Dzelzkalēja

Tagi: Pasākumi bērniem