Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina iesniegt projektu pieteikumus dalībai Mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts", kas šogad Rīgā risināsies naktī no 8. septembra uz 9. septembri. Foruma devīze "Uz paplātes"!

"Baltās nakts" devīze šogad ir "Uz paplātes", un tās pamatā ir ideja, ka kultūra un māksla 8.septembra naktī būs pieejama visiem interesentiem un katrs varēs paņemt to, kas tieši viņam spēj radīt pozitīvu noskaņu un emocijas. Savukārt projektu īstenotājiem būs iespēja ļauties neierobežotai fantāzijai, piedāvājot visdažādākās garšas un krāsas idejas un to realizācijas.


Projektus dalībai Mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts" iespējams iesniegt darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5. marta līdz 30. marta plkst. 12.00.


Šogad "Baltā nakts" norisināsies no vēlas 8. septembra pēcpusdienas līdz pat 9. septembra agrai rīta stundai, piedāvājot mūsdienu kultūras pasākumus trīs daļās.


Pēcpusdienā ikviens, bet jo īpaši jaunieši un ģimenes ar bērniem, tiks aicināti baudīt projektus sadaļā "Vakarēšana". No plkst. 23.00 līdz plkst. 4.00 rītā risināsies centrālie "Baltās nakts" pasākumi, ielūdzot rīdziniekus un pilsētas viesus uz "Pusnakts pusdienām". Savukārt no plkst. 4.00 līdz plkst. 6.00 rītā Esplanādē plānotas "Baltās brokastis", kad foruma apmeklētāji, kuri vēl nomodā būs aicināti tikties īstās brokastīs un apspriest nakts laikā pieredzēto.


"Baltās nakts" pasākumi tradicionāli notiks gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, kultūras centros, pašvaldības kultūras iestādēs, galerijās un citviet.


Forumu "Baltā nakts" organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar aktīvākajām Latvijas kultūras organizācijām, iesaistot daudzus Latvijas un ārvalstu māksliniekus. Forumā aktīvi līdzdarbojas arī pilsētas kafejnīcas, galerijas, grāmatnīcas, klubi un citi uzņēmumi.


Plašāku informāciju par projektu iesniegšanu un darba uzdevumu var iegūt interneta vietnē www.kultura.riga.lv. Tālrunis informācijai 67043670.

Ziņu sagatavoja:
Indra Vilde
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 67026838; 26708034

Tagi: Kultūra, Baltā nakts, Kultūras forumi