No 1. līdz 4.martam Ķīpsalā notiekošajā grāmatu un izdevniecību izstādē "Latvijas Grāmatu izstāde 2012", turpinot iepriekšējos gados aizsākto un apmeklētāju milzīgo atsaucību guvušo tradīciju, darbosies Grāmatu maiņas punkts.

Tas ikvienam grāmatu mīļotājam palīdzēs atrast sen kārotu grāmatu, uz Grāmatu maiņas punktu atnesot jau izlasītas vai sev vairs nevajadzīgas grāmatas.


"Pērn izstādē jaunus īpašniekus atrada vairāk nekā 8 500 uz maiņas punktu atnestas grāmatas un ceram, ka arī šogad vēlme dot un iegūt kādu interesantu grāmatu tikai pieaugs un grāmatu maiņas punktam būs vēl lielāka atsaucība," domā "Latvijas Grāmatu izstādes" projektu vadītājs Valts Jirgensons.


Grāmatu maiņas punkts speciāli ierīkotā stendā darbosies visu izstādes laiku.


Grāmatas vērtība ir saturā - tas nekas, ja grāmatai nodilis vāks vai lapas sastapušas jau vairāku lasītāju rokas. Grāmatu maiņas punktam savu pienesumu solījušas vairākas Latvijas izdevniecības un apgādi, kā arī daudzi Latvijas grāmatu mīļotāji un arī Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija Apmaiņas fonds.


Kā zināms, "Latvijas Grāmatu izstādes" apmeklētāji četrās dienās varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.


Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatnieku ģildi un Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.


"Latvijas Grāmatu izstādes 2012" darba laiks:

1.-3. marts 10.00-18.00

4. marts 10.00-17.00


Biļetes cena: Ls 0,50

Pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apliecības, ieeja ir bez maksas.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja izstādē ir bez maksas.

Ar izstādes "Skola 2012" biļeti ieeja "Latvijas Grāmatu izstādē 2012" - bez maksas.


Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus notiks starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2012".


Papildu informācija:

Inese Libere

BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: 67065011

E-pasts: inese.libere@bt1.lv


Ilze Stebera

BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr.: 67065007

E-pasts: ilze.stebera@bt1.lv

Ziņu sagatavoja:
Inese Libere
BT 1 mediju koordinatore

Tagi: Izstādes, Latvijas Grāmatu izstāde