Top krājums "Manas mājas ir tur, kur ir mana bibliotēka: Eseju krājums par bibliotēku un grāmatu", kurā plānots apkopot LU Bibliotēkzinātnes un informācijas maģistra studiju programmas kursa "Bibliotēku filozofija" laikā izstrādātās esejas.

Baibas Sporānes uzsaukums:

Cienījamās maģistres! Manas bijušās mīļās studentes!

Izglītības apvienība "I Fortum" ir piekritusi realizēt mūsu ideju, ko esam kādreiz apspriedušas ar Jums Bibliotēku filozofijas kursa studiju laikā – par Jūsu eseju (grāmata, bibliotēka) izdošanu atsevišķā krājumā. Lai to veiktu, man nepieciešama katra Jūsu individuāla piekrišana publicēšanai. Lūdzu, atsūtiet man to e-pastā (baiba.sporane@lu.lv) ar pilnu tekstu: "Man nav iebildumu, ka manas LU Bibliotēkzinātnes un informācijas maģistra studiju programmas kursa "Bibliotēku filozofija" laikā izstrādātās esejas tiek publicētas krājumā "Manas mājas ir tur, kur ir mana bibliotēka: Eseju krājums par bibliotēku un grāmatu"". Vārds, uzvārds, datums

Man nav atsaukušās (un nav izdevies sameklēt adreses):

Belinska Vija, Grīnberga Inga, Irbēna Aiga, Ivanova Jolanta, Kalniņa Jolanta, Rudaja Irina, Šapovalova Inta, Ščerbakova Nadīne, Trifānova Kristīne, Zvaigzne Vita, Žogota Irina.

Cerībā uz Jūsu atsaucību,
ar cieņu,
Baiba Sporāne