Vakar, 26. janvārī, darbu sācis kultūras portāls RĪTS.LV, kur ikviens interesents var sekot līdzi visiem aktuālajiem kultūras notikumiem un iegūt sev noderīgu informāciju par visu, kas saistās ar Latvijas kultūras dzīvi.

Portāls RĪTS.LV ir ērti lietojams un ļauj apmeklētājam ne tikai iepazīt mākslas, kino, literatūras, muzeju, teātru, arhitektūras jaunumus, bet tas kalpo arī kā praktisks rīks sev interesējošās informācijas iegūšanai vienuviet.


"Vēlējāmies izveidot interneta vietni, kas atšķirtos no citiem Latvijas kultūras portāliem, kas visbiežāk apvieno kādas konkrētas nozares jaunumus, vai arī neaptver visus kultūras aspektus kopumā. Portāla pārskatāmība ir maksimāli vienkāršota un lietotājiem draudzīga. Saviem apmeklētājiem vēlamies sniegt vislabākos risinājumus aktuālas un noderīgas informācijas izzināšanā," skaidro RĪTS.LV redakcijas pārstāve Santa Kļaviņa.


Portālā pieejama aktuālākā informācija par visu, kas saistās ar kultūras dzīvi Latvijā un ārzemēs. Katru dienu šī informācija tiek papildināta, lai nodrošinātu portāla apmeklētājiem iespēju būt informētiem par notiekošo kultūras jomā.


Laikam ejot, cilvēki arvien vairāk novērtē kultūras mantojuma nozīmi, cenšas saglabāt spilgtākās iezīmes, kā arī vairāk iesaistīties Latvijas kultūras dzīvē. Ar vārdu "Kultūra" mēs saprotam ne tikai atsevišķu indivīdu, grupu vai sabiedrības izpausmes kopumā, bet arī katra cilvēka dzīves stilu un attieksmi pret apkārtējās pasaules notikumu ritmu.


"Vairāki teātru, muzeju un kino industrijas pārstāvji, kas aktīvi darbojas kultūras druvā, izteica vēlmi pēc interneta resursa, kur apmeklētājs var iegūt kvalitatīvu un visaptverošu kultūras dzīves informāciju. Atbildējām uz šo aicinājumu un sākām darbu pie RĪTS.LV veidošanas. Uzskatām, ka mūsdienīgam portālam ir ne tikai jāspēj efektīvi informēt pie interneta komunikācijas pieradušus lietotājus, bet arī jābūt pietiekami vizuāli pievilcīgam, lai piesaistītu jaunus interesentus un kultūras iestādes, kas vēlētos līdzdarboties portāla veidošanā. Mums apkārt nepārtraukti riņķo brīnišķīga pasaule - lai portāls RĪTS kļūst par ikviena kultūras izziņas avotu!," atzīst RĪTS.LV redakcijas pārstāve Santa Kļaviņa.


Par RĪTS.LV darbību:

Kultūras portāls "Rīts", ikdienas steidzīgajā ritmā, ikvienam piedāvā iespēju vienuviet sekot līdzi visiem kultūras notikumiem, iepazīt kultūras jaunumus un vienmēr būt informētam par aktuālajiem kultūras pasākumiem.

Ziņu sagatavoja:
Santa Kļaviņa
"Rīts.lv"
www.rits.lv

Tagi: kultūra, Tīmekļa vietnes, Kultūras informācija