No šā gada 26. marta līdz 30. martam visā Latvijā norisināsies "E-prasmju nedēļa 2012" (turpmāk - e-prasmju nedēļa), un tās mērķis ir veicināt iedzīvotāju integrāciju informācijas sabiedrībā. E-prasmju nedēļa notiek jau trešo gadu un tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju.

E-prasmju nedēļa tiek rīkota visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, un tās uzdevums ir popularizēt inovācijas izglītības un apmācību procesā, kā arī informēt sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un lietošanas iespējām un valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanu un to ērtāku izmantošanu.


Atskatoties uz e-prasmju nedēļas panākumiem pagājušajā gadā, kopumā visos Latvijas novados norisinājās ap 700 dažādu pasākumu, kuros piedalījās vairāk nekā 41 tūkstotis dalībnieku un līdzdarbojās 200 partneru - ministrijas, nozaru uzņēmumi, pašvaldības, skolas, bibliotēkas u.c. institūcijas. Ikvienam interesantam bija iespēja sekot līdzi pasākumiem interneta tiešraidē.


Arī šogad visā Latvijā plānoti dažādi izglītojoši un informējoši pasākumi, kuros varēs uzzināt par e-prasmju izmantošanas iespējām. Informācija par plānotajiem pasākumiem būs pieejama mājaslapā internetā www.eprasmes.lv.


Par dalības e-prasmju nedēļas pasākumos aicinām sazināties ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjiem pa tālruni 67770196, e-pastu eprasmes@varam.gov.lv vai sekot līdzi tvitera kontam @eprasmes.

Ziņu sagatavoja:
Linda Tilta
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
Sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve
Tālr.: 67026582
http://twitter.com/VARAM_Latvija

Tagi: E-prasmju nedēļa