Turpinot veiksmīgi iesākto tradīciju, jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Interneta asociācijas Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs izsludina konkursu "Radošās aktivitātes par drošību internetā manā bibliotēkā".

Konkursā var piedalīties visas Latvijas bibliotēkas un to darbinieki. Šogad konkursam ir izvēlēta 2012. gada Vispasaules drošāka interneta dienas tēma: "Atklāsim digitālo pasauli kopā... un droši!".

 

Konkurss norisinās no 2011. gada 9. janvāra līdz 16. martam. 

 

Konkurss norisinās vairākos posmos:

  • 27. janvāris: radošā pasākuma informatīvā apraksta iesniegšana;
  • 30. janvāris – 2. marts: radošo pasākumu organizēšana;
  • 16. marts: radošā pasākuma atspoguļojuma iesniegšana;
  • 27. aprīlis (datums var tikt mainīts): noslēguma pasākums, apbalvošana.

 

Bibliotēkas, kuras būs visveiksmīgāk noorganizējušas pasākumus, saņems balvas no Net-Safe Latvia Drošāka interneta centra, Latvijas Bibliotekāru biedrības, Microsoft Latvia, Telia Latvija, Draugiem.lv un īpašu balvu no publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" par visveiksmīgāk nodrošināto savu organizēto aktivitāšu publicitāti (skatīt 3td uzdevuma aprakstu).

 

Visas bibliotēkas, kuras būs piedalījušās konkursā, tiks uzaicinātas uz apbalvošanas pasākumu un vienas dienas atpūtu ar patīkamu izklaides programmu. Ar konkursa notlikumu varat iepazīties šeit: http://www.drossinternets.lv/page/299  

 

Konkurss šogad tiek organizēts atkārtoti, jo iepriekšējā gada konkurss veicinājis veiksmīgu sadarbību ar Latvijas bibliotēkām un kopā izdevies informēt bērnus, jauniešus, kā arī pieaugušos dažādos Latvijas reģionos par drošu interneta lietošanu. 2011. gada konkursā piedalījās 89 bibliotēkas no visas latvijas, un kopā tika noorganizēti vairāk kā 340 radoši pasākumi un aktivitātes, iesaistot vairāk kā 9000 bibliotēku apmeklētāju visā Latvijā.  

 

Vairāk par pagājušā gada konkursu atradīsiet šeit: http://www.drossinternets.lv/page/238   

Ziņu sagatavoja:
"Net-Safe Latvia" Drošāka interneta centrs
Tālr.: 67281312; 27706277
www.drossinternets.lv
draugiem.lv/drossinternets
twitter.com/drossinternets
youtube.com/saferinternetlv

Tagi: Konkursi, Drošība internetā, Net-Safe Latvia, Interneta lietošana