Siguldas novada bibliotēkās jau nonākušas akcijas "Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa" Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrībai dāvātas grāmatas, tai skaitā "Kapteiņa Granta bērni", "Ronja laupītāja meita" un citas, kuras bija sarūpējuši "Ziemassvētki Brīnumskapī" Siguldas koncerta lielie un mazie apmeklētāji.

"Šogad Brīnumskapis aicina lasīt. Uz koncertu līdzi ņem labu bērnu grāmatu - jaunu vai no sava grāmatplaukta! Ziemassvētku laikā tā būs lieliska dāvana kādai no Latvijas bibliotēkām un tās mazajiem lasītājiem! Jo sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa!", par mazajiem lasītmīļiem rūpējas un grāmatas ziedot aicina Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde.


Labdarības projekts "Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa" palīdz bērnu grāmatām nonākt Latvijas bibliotēkās. Labām grāmatām jābūt pieejamām ikvienam bērnam visā Latvijā, neatkarīgi no ģimenes rocības vai dzīvesvietas. Bibliotēkas ir vienīgās vietas, kur bērni var bez maksas lasīt jaunāko literatūru. Šobrīd arī tām trūkst līdzekļu. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība aicina iesaistīties un palīdzēt! Dosim iespēju bērniem lasīt!


Savukārt, projekta kreatīvais vadītājs Andris Sējāns uzsver un atgādina: "Uz visiem "Ziemassvētki Brīnumskapī" koncertiem jāierodas ne tikai ar bērnu grāmatām padusē, bet laicīgi un jāgatavojas "Brīnumskapja" Ziemassvētku tirdziņam, kurājebkurš bērns varēs andelēties ar jau mājās iepriekš sagatavotiem paštaisītiem brīnumiem - eglīšu rotājumiem, saldiem vai sāļiem gardumiem, un citām Ziemassvētku dāvaniņām!"


Koncertturneja "Ziemassvētki Brīnumskapī" notiks [atlikušie koncerti]:


8.12. VENTSPILS, Teātra nams "Jūras vārti", plkst.18:00

9.12. SALDUS, Kultūras centrs, plkst.18:00

10.12. KULDĪGA, Kultūras centrs, plkst.12:00

11.12. ROPAŽI, Novada kultūras centrs, plkst.11:00

17.12. CĒSIS, CATA kultūras nams, plkst.13:00

18.12. JĒKABPILS, Tautas nams, plkst.15:00

21.12. JAUNPIEBALGA, Kultūras nams, plkst.18:00

26.12. RĪGA, k/z "Palladium", plkst.12:00 un plkst.17:00

27.12. DOBELE, Kultūras nams, plkst.18:00

28.12. ĪSLĪCE, Kultūras nams, plkst.18:00

 

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīze" kasēs.

 

Kaķītis-Laķītis un "Ziemassvētki Brīnumskapī" tūre šonedēļ Ventspilī un Saldū - gaidīsim!

Ziņu sagatavoja:
Rimants Liepiņš
"Platforma.lv" pārstāvis
Tālr.: 29558557
www.draugiem.lv/brinumskapis

Tagi: Labdarības projekti, Brīnumskapis, Lasīšanas veicināšna