2011. gada 7. decembrī Liepājas Universitātes Studentu padome organizē divus pasākumus vienā - Sesijas Ābeci un Bibliotēkas nakti. Pasākumu mērķis ir veiksmīgi sagatavot studentus gaidāmajai ziemas sesijai, kas Liepājas Universitātē norisināsies no 2012. gada 2. janvāra līdz 29. janvārim.

"Sesijas Ābece" norisināsies LiepU Aktu zālē (4.stāvā). Pasākums iesāksies plkst. 14.00 ar informatīvo lekciju "Sesija - kas tas par zvēru? Un ko tas ēd?". Lekciju vadīs Studentu Padomes priekšsēdētājs Agnis Timermanis un Akadēmiskā virziena vadītāja Linda Brūdere aicinās uz atklātu diskusiju un informēs par gaidāmās sesijas norisi.

 

No plkst. 15.00 229.auditorijā norisināsies lekcija "Stresa pārvarēšanas un sevis motivēšanas iespējas", ko vadīs LiepU lektore Ērika Gintere. Lekcijā tiks pievērsta uzmanība stresa mazināšanai dažādās dzīves situācijās, kā arī sevis motivēšana, lai paveiktu ieplānoto.

 

Naktī no 7. uz 8. decembri Liepājas Universitātes bibliotēka studentiem piedāvās iespēju pirms sesijas izmantot visus bibliotēkas resursus. Studentiem ir atļauts ņemt līdzi guļammaisus un pārtiku. Studentu padome aicina ierasties bibliotēkā un atrast sev ērtāko vietu studijām līdz plkst. 22:00, uzrādot derīgu LiepU studentu apliecību. Nakts studēšana ilgs līdz nākamā rīta plkst. 08.00, taču mājup varēs doties arī ātrāk.

Ziņu sagatavoja:
Linda Brūdere
Liepājas Universitātes Studentu Padomes Akadēmiskā virziena vadītāja

Tagi: Pasākumi, Bibliotēkas nakts, Liepājas Universitātes Bibliotēka