Latvijas vēstnieks Igaunijā Kārlis Eihenbaums pēc Igaunijas kultūras ministra Reina Langa (Rein Lang) ielūguma, piedalīsies gadskārtējā Igaunijas Tautību dienā 24.septembrī, kas tiek svinēta kopš 2005. gada un kurā aktīvi piedalās arī Igaunijā dzīvojošie latvieši.

Tautību dienas atzīmēšanas pasākumu ietvaros Igaunijas Nacionālajā bibliotēkā Tallinā 23. septembrī notiks Igaunijas Tautību dienai veltīta konference - "Nacionālās minoritātes, kultūra un masu saziņas līdzekļi".


Konferencē galvenās apspriežamā tēmas ir formulētas kā valsts identitāte, integrācija, attiecības ar nevalstiskajām organizācijām, masu saziņas līdzekļu loma, krievu preses un TV perspektīvas, nācijas Igaunijā pirms 20 gadiem un tagad, nacionālās minoritātes, minoritāšu kultūras dialogs u.c.


Konferencē piedalās Igaunijas kultūras ministrs Reins Langs, sabiedrībā pazīstami politiķi, Rīgikogu deputāti, Kultūras ministrijas pārstāvji, masu saziņas līdzekļu pārstāvji, uzņēmēji, kā arī atsevišķi ārvalstu vēstnieki un diplomāti.


Papildu informācija:


www.etnoweb.ee

 

Ziņu sagatavoja:
Latvijas vēstniecība Igaunijā

Tagi: Kultūra, Igaunijas Tautību diena