24. septembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 Miķeļdienas gadatirgū Doma laukumā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Grāmatu maiņas punkts.

Bibliotēkas Repozitārijs nodrošina tā sākumkapitālu - 500 grāmatas no Repozitārija dubletu un lasītāju dāvinājumu krājuma. Tā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra un bērnu grāmatas latviešu, krievu, angļu un citās valodās.


Izlasītās un vairs nevajadzīgās grāmatas maiņas punktā bez maksas varēs apmainīt pret citām, vēl nelasītām grāmatām. Maiņas punkta darbības pamatprincips ir izlasīta grāmata pret nelasītu attiecībā viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas autora, satura vai cenas. Apmainīt grāmatas palīdzēs profesionāli RCB darbinieki.


Organizatori lūdz nenest makulatūru, bet gan tādas grāmatas, ko nesējam pašam vajadzības gadījumā gribētos ielikt atpakaļ savā plauktā. Tas, kas pašam nepatīk un nav vajadzīgs, visdrīzāk nepatiks un nebūs vajadzīgs arī nevienam citam.


Rīdzinieki jau būs pamanījuši RCB grāmatu maiņas teltis Dzejas dienās, Rīgas svētkos, Ķīpsalas izstāžu zālē un citur. Miķeļdienas Grāmatu maiņas punkts šo tradīciju turpina.


Papildu informācija:

Māra Grigorevska

RCB Bibliotēku dienesta galvenā bibliotekāre

Tālr.: 67607501

e-pasts: Mara.Grigorevska@rcb.lv

Ziņu sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67607562

Tagi: Rīgas Centrālā bibliotēka, Grāmatu maiņas punkti