Laikā no 25. līdz 30. augustam Rīgas domes Labklājības departaments, Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Sarkanā krusta pārstāvjiem un SIA "Rīgas nami" organizēja sociālo akciju "No skolēna skolēnam!", kuru apmeklēja vairāk nekā 1100 rīdzinieku.

Akcijas ietvaros tika atnestas aptuveni 6500 mācību grāmatu un citi skolas piederumi. Apmaiņā skolēni saņēma vairāk nekā 4300 grāmatu. Vidēji katrs apmeklētājs samainīja četras jaunas grāmatas. Tāpat akcijas apmeklētāji atrada sev dažādus kancelejas piederumus, daiļliteratūru un citas mācību procesam derīgas lietas.


Pieprasītākās bija 1., 4., 8.klašu un vidusskolas grāmatas, īpaši angļu valoda un vēsture.


Akcijas norises laikā bija vērojama liela ziedotāju aktivitāte, bet katra grāmata, kas netika paņemta, atradīs savu saimnieku tajās rīdzinieku ģimenēs, kurām tas ir nepieciešams. Daļa mācību grāmatu, darba burtnīcu un daiļliteratūras jau ir nonākušas pie Rīgas bērnu namu audzēkņiem.


Rīgas domas Labklājības departaments saka lielu paldies par rīdzinieku atsaucību un novēl visiem skolēniem, vecākiem un skolotājiem veiksmīgu jauno mācību gadu! 

Ziņu sagatavoja:
Lita Brice
Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas sektora vadītāja
Tālr.: 67105925; 26385691

Tagi: Dāvinājumi, Akcijas, Grāmatu apmaiņa