2011. gada 8. septembrī plkst. 18.00 Jūdažu Sabiedriskajā centrā ar muzikālu dzejas un prozas kompozīciju "Starp trauslu laiku un tevi" ciemosies Gulbenes literātu kluba "Autogrāfs" dalībnieki - Iveta Krūmiņa un Arvis Degums.


Gulbeniete Iveta Krūmiņa dalīsies atmiņās par krustmāti aktrisi Antru Liedskalniņu, kurai 2010. gads bija jubilejas gads, un grāmata Viena skatiena attālumā ir Sirdsgrāmatiņa aktrises 80. dzimšanas dienā. Iveta Krūmiņa pārstāv Liedskalniņu dzimtu, - garīgi un radniecīgi tuvas saites viņu vieno ar aktrisi Antru Liedskalniņu, kas bija viņas krustmāte, ar brālēnu mūziķi Hariju Ozolu, un ar pasaulē zināmo koraļļu akmens pils būvnieku Edvardu Liedskalniņu.


"Mani stāsti ir kā mūzika, kam sižeti ir novēroti dzīvē. Reti kurš stāsts ir izdomāts. Mans mērķis ir, lai ar šo stāstu palīdzību cilvēki paraudzītos uz sevi no malas," saka stāstu autore. Varēsiet klausīties fragmentus no vēstulēm, kā arī 2010. gada sākumā izdotā stāstu krājuma Kaut ko labu! dažādu dzīvē noskatītu stāstiņu - bibliotēkā, autobusā, randiņā, parkā, zāļu vakarā u.c., kā arī nejauši noklausītas sarunas ar autores pārdomām par dzīves vērtībām un attiecībām.


Balvenietis Arvis Degums lasīs savu dzeju no šogad izdotā krājuma "Es esmu atvars, nebaidies!". "Arvis ir Mīlestības dziesminieks, un laika gaitā viņa dzejas tematika nav mainījusies - tikai kļuvusi vēl nobriedušāka un dziļāka. Arvja Deguma dzeja publicēta vairākos laikrakstos, kā arī Gulbenes novada literātu kluba darbu kopkrājumos Autogrāfs (2002) un Autogrāfs Divi (2009), dzejiskajā sarunā Starp trauslu laiku un tevi (2004), kā arī šogad izdotajā dzeju krājumā Es esmu atvars, nebaidies!. Vairāki Arvja dzejoļi pārtapuši tautā populārās dziesmās Agra Gedroviča un Sestās Jūdzes izpildījumā: Rabarberu vīns, Es iemīlēšos tevī tūlīt, It neko es nevaru tev solīt, Es esmu atvars, nebaidies u.c.", komentē krājuma sastādītāja Iveta krūmiņa


Ar pašu komponētām dziesmām un improvizācijām pasākumu muzikālu vērtīs mūziķi Aivars Osis un Ivars Strautiņš.


Varēs iegādāties autoru grāmatas un saņemt autogrāfus.


Tiks organizēts transports, lai nokļūtu uz pasākumu un atpakaļ. Lūgums pieteikties pa tālruni - 26112886.