Politisko partiju apvienība "Vienotība" sadarbībā ar biedrību "Labo darbu aģentūra" jau trešo gadu aicina ikvienu labas gribas cilvēku piedalīties labdarības akcijā "Mana skolas soma", palīdzot maznodrošinātajiem rīdziniekiem sagatavoties jaunajam mācību gadam.

Sakārtojot sava skolnieka grāmatu plauktu un rakstāmgaldu (sava uzņēmuma noliktavu), droši vien ikviens no mums atradīs kādu lietu, kas mums vai mūsu skolniekam vairs nav vajadzīga un kura varētu būt noderīga kādam citam skolnieciņam, tāpēc aicinām neizmest uzņēmumiem un pašiem nevajadzīgo, bet līdz 29.augustam ziedot šīs lietas - skolas somas, burtnīcas, rakstāmpiederumus, akvareļus, zīmuļkrāsas, grāmatu un burtnīcu vāciņus, apģērbu, apavus u.c. - akcijai "Mana skolas soma".

 

Aicinām arī jūsu darba kolektīvos un draugu pulkos popularizēt šo akciju un līdz 29.augustam saziedotās mantas nogādāt Rīgas domē, 5.stāvā, 509.kabinetā (no plkst. 8.30 līdz plkst. 16.30) vai "Vienotība" birojā Kaļķu ielā 28, Rīgā (ieeja no Vaļņu ielas).

 

2.septembrī akcijas "Mana skolas soma" noslēguma pasākumā maznodrošināto ģimeņu skolnieki saņems akcijas laikā saziedotās skolas lietas.

Ziņu sagatavoja:
Kristīna Ancāne,
tālrunis: 25486049
Ieva Graudiņa-Šutko,
tālrunis: 26189652

Tagi: Akcijas