No 13. līdz 15. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstādē "Bērnu pasaule 2011" darbosies Grāmatu maiņas punkts, kurā savas grāmatas būs iespējams iemainīt pret Grāmatu maiņas punktā esošām.

Izstādes "Bērnu pasaule" projekta vadītāja Aiva Borska pauž gandarījumu, ka pērn uzsāktā tradīcija - izstādē "Bērnu pasaule" mainīt grāmatas - guva lielu atsaucību.Tādēļ arī šogad izstādē būs īpaša vieta, kur mainīties grāmatām. "Vecāki un bērni ir aicināti nest grāmatas, kas vairs nav vajadzīgas un ir daudzkārt pārlasītas, lai atrastu jaunas bilžu un pasaku grāmatas bērniem, kā arī uzziņas literatūru un jebkura veida lasāmvielu vecākiem," aicina Aiva Borska.


Grāmatu maiņas punkts speciāli ierīkotā stendā Ķīpsalā darbosies visas izstādes dienas no plkst.10.00 līdz 19.00, pēdējā izstādes dienā - līdz plkst.18.00. Grāmatas vērtība ir saturā - tas nekas, ja grāmatai nodilis vāks vai lapas sastapušas jau vairāku lasītāju rokas. Grāmatu maiņas punktam savu ieguldījumu solījis dot arī Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija Apmaiņas fonds.


Plašāka informācija par izstādi "Bērnu pasaule 2011" mājaslapā www.bt1.lv/bp.


 

Ziņu sagatavoja:
Inese Libere
BT 1 mediju koordinatore

Tagi: Izstādes, Grāmatu maiņas punkts